Зворотній звязок
Зворотній звязок
KHIMREZERVPRO

ІСТОРІЯ КОМПАНІЇ

Компанія «Хімрезерв» була заснована в 1996 році як компанія з виробництва змішаних розчинників для потреб хімічної промисловості України. Розчинники вироблялися для великих хімічних підприємств і відвантажувалися ж / д цистернами. З метою розширення виробництва було прийнято рішення про перенесення виробничих потужностей у м. Кіровоград. Сформувалися дві виробничі ділянки: лакофарбовий завод і центральний виробничо-складський комплекс, де, крім центрального складу, планувалися цехи з виробництва гальмівних і охолоджуючих рідин, побутових розчинників, автохімії та автокосметики.

У 2000 році була проведена повномасштабна модернізація лакофарбового заводу. На базі старого заводу місцевої промисловості, на якому вироблялися тільки олійні фарби, було побудовано сучасне виробництво лакофарбових матеріалів, які найбільш користувалися попитом. У нових цехах почали вироблятися пентафталеві емалі на основі алкідних лаків, швидковисихаючі нітроцелюлозні емалі на основі нітроцелюлози, різні грунтовки та просочувачі, меблеві і промислові лаки. Був побудований цех з виробництва вододисперсійних фарб на основі сучасних акрилових дисперсій. Запущено в експлуатацію цех синтезу напівфабрикатних алкідних лаків та смол.

У цьому ж році на центральному виробничо складському комплексі розпочато виробництво та фасування охолоджуючих рідин «Тосол», гальмівних рідин «Нева», «БСК», розчинників Р-647, 646; Створена і акредитована хімічна лабораторія для проведення фізико-хімічних випробувань виробленої продукції та вхідного контролю сировини, що надходить на підприємство.

У наступному 2001 році розпочато проектні роботи і 2002 року закінчено будівництво дільниці з виробництва ефірів оцтової кислоти. Етилацетат, який виробляється на цій ділянці, сьогодні продається не тільки по всій території України, але і в країнах ближнього і далекого зарубіжжя.

Протягом наступних трьох років компанія ввела в експлуатацію котельну установку МКУ-07 з паровим котлом, що працює на рідкому паливі; трансформаторну підстанцію ТП-630 кВт; побудовано будівлю водопідготовки з поетапним оснащенням водоочисним обладнанням; розроблено проект газифікації підприємства, закінчено будівництво і зданий газопровід;

З 2003 року продукція підприємства сертифікована в системі УкрСЕПРО.

У 2006 році лакофарбовим заводом зацікавилися кілька іноземних компаній. Інвестиційна привабливість заводу була пов'язана з екологічністю технологічних процесів, високою санітарної безпекою. Серед бажаючих його придбати були відомі лакофарбові компанії зі світовим ім'ям. Зрештою наше виробництво увійшло до складу світового лідера хімічної промисловості «Акзо Нобель». З цього року продукція вироблена на цьому заводі почала випускатися під ТМ «Акзо Нобель». Компанія провела доукомплектацію цехів сучасним обладнанням, яке дозволило виробляти лакофарбові покриття за європейськими стандартами.

Під час світової кризи 2008 року великі світові гравці хімічного ринку почали продавати свої виробничі майданчики, мінімізувати виробництва і скорочувати персонал. Не минула ця проблема і «Акзо Нобель», який у 2009 році був змушений продати більшу частину своїх виробництв в Європі. Так лакофарбовий завод знову увійшов до складу компанії «Хімрезерв».

Перед власниками компанії, адміністрацією та колективом стала серйозна завдання - не втратити підприємство, зберегти існуючі виробництво в умовах фінансово - економічної кризи.

Зусилля не були витрачені даремно, підприємство не тільки не втратило свій виробничий і кадровий потенціал, а й постійно розвивається.

ВІДЗНАКИ

Вироблені товари неодноразово ставали переможцями та лауреатами конкурсів вітчизняних товаровиробників: 2002 рік - диплом фіналіста Всеукраїнського конкурсу якості, диплом переможця Першого обласного конкурсу якості; 2003 рік - диплом переможця обласного конкурсу «Кращі товари Кіровоградщини», диплом переможця Всеукраїнського конкурсу якості продукції, товарів, робіт і послуг «100 кращих товарів України 2003 року; 2005 рік - диплом переможця обласного конкурсу якості «Кращі товари Кіровоградщини» та багато інших.

СОЦІАЛЬНІ ПРОГРАМИ

Велику увагу керівництво компанії і колектив приділяють соціальним програмам:

  • Була надана матеріальна допомога «Таращанському науково-реабілітаційному центру» у вигляді закупівлі професійного обладнання для харчоблоку.

  • Надається регулярна матеріальна допомога у вигляді додаткового харчування учням 5-7 класів Кіровоградської школи №10, а також у вигляді будівельних матеріалів для поточних ремонтів школи.

  • Щорічно протягом 10 років, на Пасху і Новий Рік для дітей Бобринецької спеціальної загальноосвітньої школи інтернату І-ІІ ступенів здійснюється закупівля подарунків у вигляді харчових наборів, цукерок і фруктів. Також дітки отримують подарунки до свят Трійці, День Святого Миколая і 1 вересня. В якості подарунків також купуються настільні ігри (футбол, хокей та ін), розвиваючі ігри, шкільні канцелярські товари, альбоми для малювання, зошити, спортивний інвентар і багато іншого. Для фіксації життя колективу була подарована відеокамера. Також до новорічних свят закупаються ялинкові іграшки, дощики і феєрверки.

Крім святкових подарунків здійснюється матеріальне забезпечення школи-інтернату, спрямоване на забезпечення побутових умов перебування дітей в школі, а саме: купується для школи лінолеум, вагонка, жалюзі, плафони, фарба, шпалери, тюль, килимові доріжки і багато іншого.

За роки опіки школою-інтернатом чисельність дітей, які в ній проживають і навчаються, становила від 152 до 176 дітей.

ХІМРЕЗЕРВ ЗАРАЗ

З дня заснування і по сьогоднішній день на всіх підприємствах компанії «Хімрезерв» йде безперервна робота з розширення асортименту продукції, що випускається і модернізація виробництв: розроблено рецептури та введені у виробництво спеціальний лакофарбові матеріали на основі епоксітових і полівінілових смол, «молоткові» емалі і покриття з ефектом «ковки».

Успішна робота компанії на такому тривалому проміжку часу стала можлива за рахунок формування високопрофесійного колективу, постійних інвестицій у виробництво, створення сучасних акредитованих лабораторій.

Запорукою успіху компанії також є бажання керівництва та колективу постійно ставити перед собою нові завдання і успішно їх виконувати.