Зворотній звязок
Зворотній звязок
Каталог Каталог

Вогнегасники вуглекислотні

Сортувати:
На сторінку:

Для забезпечення протипожежної безпеки на підприємствах, у місцях громадського користування та інших приміщеннях, а також для усунення невеликого займання самостійно використовується вогнегасник вуглекислотний. Його можна використовувати для усунення вогню, що виник у місцях з горючою рідиною, газом та високою напругою.

Характеристики
За призначенням пристрою поділяють на два типи:

 • стаціонарні;

 • мобільні.


Перший вид, як правило, встановлюється на підприємствах з підвищеними ризиками займання класів В, С, Е. Також такі установки знаходять своє застосування у великих приміщеннях, наприклад, складського типу. Вогнегасник вуглекислотний невеликий автомобільний підходить для обладнання особистого чи громадського транспортного засобу.

Пристрій та особливості


Щоб правильно використовувати прилад, необхідно знати його конструкцію та принцип дії. Вогнегасники вуглекислотні, ціна на які залежить від обсягу, складається з:

 • щільного сталевого корпусу;

 • чеки;

 • запірно-пускової частини;

 • розподільної трубки;

 • широкого розтрубу.

Діоксид вуглецю знаходиться всередині балона під тиском до 57 МПа. При роботі з таким обладнанням слід пам'ятати, що вуглекислота міститься у пристрої рідкому стані. Коли її випускають із балона, вона перетворюється на газоподібну субстанцію, при цьому обсяг збільшується в 500 разів, супроводжуючись зниженням температури до -75 градусів. Щоб уникнути обмороження рук, слід надягати щільні рукавички і не торкатися металевої трубки та розтруба. Якщо гасіння пожежі відбувається на відкритому повітрі, направляти струмінь необхідно за вітром.

Переваги і недоліки


Вогнегасник вуглекислотний автомобільний входить до складу.

 • діоксид вуглецю проникає у важкодоступні місця;

 • після випаровування не залишає на поверхні слідів;

 • може довго зберігатися не втрачаючи якості;

 • не проводить струм.

При цьому він добре підходить для гасіння електроустаткування, що знаходиться під високою напругою і легкозаймистих речовин, здатних горіти без доступу до кисню.

До дефектів можна віднести суттєве охолодження під час використання. Також можлива деяка токсична реакція на двоокис. Крім того, за рахунок сталевого корпусу накопичується невеликий електричний заряд, тому працювати з приладом слід у спеціальних діелектричних рукавичках.

Вигідні покупки з компанією «Поділля кабель»
Купити вогнегасник вуглекислотний у Києві чи будь-якому іншому місті України можна за допомогою нашого сайту. Детальний опис та якісні фотографії допоможуть вам самостійно визначитися з вибором. Якщо в процесі виникають питання або сумніви, ви завжди можете зв'язатися з нашими менеджерами. Вони розкажуть про продукцію, представлену в інтернет-магазині. Крім того, ознайомлять вас з діючими акціями, бонусами та вигідними пропозиціями. Забезпечте свій будинок та бізнес з нашим обладнанням.