Зворотній звязок
Зворотній звязок
Каталог Каталог
Ціна грн
Виробники

Кабельно-провідникова продукція

Сортувати:
На сторінку:
Новий
Кабель КГТП 1х16
46,87 грн
Новий
Кабель КГТП 1х35
109,16 грн
Новий
КГТП 4х2,5
38,21 грн
Новий
Кабель СИП5 4х35
44,76 грн
Новий
АПВ 50 провід
13,93 грн

Оснащення систем телекомунікацій та електротехніки вимагає застосування кабельно-провідникової продукції. Ринок пропонує широкий вибір високотехнологічних виробів під будь-які вимоги покупця. Якісна продукція орієнтується на відповідність новим технологіям та науковим відкриттям, тому кабельно-провідникова продукція 2020 виділяється надійністю і хорошими післяпродажніми властивостями.

Грамотний підбір кабеля для певної цільової ділянки забезпечує функціонування комплексу без нарікань, необхідний рівень пожежо- і електробезпеки в житлових і нежитлових будівлях. У нас можна купити кабельно-провідникову продукцію, що відповідає міжнародним стандартам. Реалізуємо товари для монтажу електричних мереж всіх форматів.

Перевагами Компанії кабельно-провідникової продукції є асортимент, який відповідає вимогам проектів з облаштування трас та об'єктів електротехнікою. У нашому каталозі легко підібрати виріб під індивідуальні потреби:

  • характеристики найменування;
  • експлуатаційні умови;
  • вид електричних проводів;
  • провідникові навантаження;
  • клімат, вологість, складність траси.

Товарні групи

Ми довгий час займаємося продажем кабельно-провідникової продукції, даємо можливість вибрати елемент, повністю автентичний призначенню. Також у нас можна придбати кабельно-провідникову продукцію оптом. Оцініть переваги сучасних провідників від перевірених брендів:

  • ВВГ – кабель з ПВХ-ізоляцією і стандартною оболонкою. Випускається з однією або кількома жилами, що проводять струм. Кабель успішно використовується для прокладання електричних мереж в приміщеннях, елетроживлення обладнання стаціонарного типу. Постачання кабельно-провідникової продукції здійснюються з різними розмірами перерізу.
  • КГ – силовий кабель, що складається з гумової оболонки, струмопровідної жили і обмотки з ізоляцією. Даний кабель підходить для живлення рухомих електроприводів на вулиці і в приміщенні. КГ не деформується від ультрафіолетового випромінювання, відрізняється високою гнучкістю. Безперебійне постачання кабельно-провідникової продукції відкриває масу пропозицій в наявності і під замовлення.
  • NYM – провідник європейського рівня з мідними жилами, ізоляцією і оболонкою з ПВХ. Відмінною характеристикою кабелю є те, що підвищену ізоляцію створює вулканізована гума, поліпшує ступінь захисту. Кабель дозволяється встановлювати на поверхні стін відкритим способом. Виробники кабельно-провідникової продукції подбали про вогнезахист та естетичне оформлення, тому NYM практичний у побутовому будівництві і ремонті.
  • ПВС – гнучкий з'єднувальний багатожильний провід в ПВХ оболонці. Застосування матеріал знайшов в оснащенні електроінструменту, техніки, інших пристроїв, трас. ПВС стійкий до механічних впливів.

Крім популярних видів ТОВ "Поділля-Кабель" реалізує і інші варіанти, перелік комплектуючих нашого інтернет-магазину постійно поповнюється новими позиціями. Налагоджена взаємодія з постачальниками кабельно-провідникової продукції дозволяє вирішити завдання клієнта якнайшвидше.

Для зручності надаємо прайс кабельно-провідникової продукції. Додаткові питання можете задати нашому менеджеру по телефону. А якщо цікавить оптовий продаж кабельно-провідникової продукції, то і в цьому допоможемо!

Умови співпраці з нами лояльні, а оформити замовлення з доставкою просто. Нашими послугами користуються підприємства великих і середніх масштабів, підприємці, населення. Підпишіться на актуальну розсилку - будьте в курсі усіх акцій та новинок.