Зворотній звязок
Зворотній звязок
Каталог Каталог
Ціна грн
Виробники

Кабельно-провідникова продукція

Сортувати:
На сторінку:

Оснащення систем телекомунікацій та електротехніки вимагає застосування кабельно-провідникової продукції. Ринок пропонує широкий вибір високотехнологічних виробів під будь-які вимоги покупця. Якісна продукція орієнтується на відповідність новим технологіям та науковим відкриттям, тому кабельно-провідникова продукція 2020 виділяється надійністю і хорошими післяпродажніми властивостями.

Грамотний підбір кабеля для певної цільової ділянки забезпечує функціонування комплексу без нарікань, необхідний рівень пожежо- і електробезпеки в житлових і нежитлових будівлях. У нас можна купити кабельно-провідникову продукцію, що відповідає міжнародним стандартам. Реалізуємо товари для монтажу електричних мереж всіх форматів.

Перевагами Компанії кабельно-провідникової продукції є асортимент, який відповідає вимогам проектів з облаштування трас та об'єктів електротехнікою. У нашому каталозі легко підібрати виріб під індивідуальні потреби:

  • характеристики найменування;
  • експлуатаційні умови;
  • вид електричних проводів;
  • провідникові навантаження;
  • клімат, вологість, складність траси.

Товарні групи

Ми довгий час займаємося продажем кабельно-провідникової продукції, даємо можливість вибрати елемент, повністю автентичний призначенню. Також у нас можна придбати кабельно-провідникову продукцію оптом. Оцініть переваги сучасних провідників від перевірених брендів:

  • ВВГ – кабель з ПВХ-ізоляцією і стандартною оболонкою. Випускається з однією або кількома жилами, що проводять струм. Кабель успішно використовується для прокладання електричних мереж в приміщеннях, елетроживлення обладнання стаціонарного типу. Постачання кабельно-провідникової продукції здійснюються з різними розмірами перерізу.
  • КГ – силовий кабель, що складається з гумової оболонки, струмопровідної жили і обмотки з ізоляцією. Даний кабель підходить для живлення рухомих електроприводів на вулиці і в приміщенні. КГ не деформується від ультрафіолетового випромінювання, відрізняється високою гнучкістю. Безперебійне постачання кабельно-провідникової продукції відкриває масу пропозицій в наявності і під замовлення.
  • NYM – провідник європейського рівня з мідними жилами, ізоляцією і оболонкою з ПВХ. Відмінною характеристикою кабелю є те, що підвищену ізоляцію створює вулканізована гума, поліпшує ступінь захисту. Кабель дозволяється встановлювати на поверхні стін відкритим способом. Виробники кабельно-провідникової продукції подбали про вогнезахист та естетичне оформлення, тому NYM практичний у побутовому будівництві і ремонті.
  • ПВС – гнучкий з'єднувальний багатожильний провід в ПВХ оболонці. Застосування матеріал знайшов в оснащенні електроінструменту, техніки, інших пристроїв, трас. ПВС стійкий до механічних впливів.

Крім популярних видів ТОВ "Поділля-Кабель" реалізує і інші варіанти, перелік комплектуючих нашого інтернет-магазину постійно поповнюється новими позиціями. Налагоджена взаємодія з постачальниками кабельно-провідникової продукції дозволяє вирішити завдання клієнта якнайшвидше.

Для зручності надаємо прайс кабельно-провідникової продукції. Додаткові питання можете задати нашому менеджеру по телефону. А якщо цікавить оптовий продаж кабельно-провідникової продукції, то і в цьому допоможемо!

Умови співпраці з нами лояльні, а оформити замовлення з доставкою просто. Нашими послугами користуються підприємства великих і середніх масштабів, підприємці, населення. Підпишіться на актуальну розсилку - будьте в курсі усіх акцій та новинок.