Зворотній звязок
Зворотній звязок
Каталог Каталог
Ціна грн
Виробники
Довжина, мм
Матеріал
Матеріал накінечника
Розмір, мм
Тип
Країна виробник
Артикул
Довжина, м
Кількість
Тип наконечника
Матеріал ручки
Кількість предметів в наборі
Стан

Викрутки

Сортувати:
На сторінку:

Група товарів "викрутки" - це одна з найважливіших категорій промислового інструменту, яку використовують у будівництві, автомобільній та електричній промисловості, ремонті та дому.

Викрутки використовуються для відкручування або закручування гвинтів, болтів та інших дрібних деталей з різною формою і глибиною винтової різьби. Вони можуть мати різні типи головок (прямі, зірочкові, крестоподібні, шестигранні тощо) та різні типи ручок (реверсивні, нереверсивні, з різною довжиною та формою).

Викрутки можуть бути ручними або електричними, залежно від того, який тип робіт ви плануєте виконувати. Ручні викрутки підходять для робіт з дрібними деталями або у випадку, коли потрібна висока точність. Електричні викрутки забезпечують швидкість і ефективність роботи, дозволяючи значно зменшити час, необхідний для завершення завдання.

У інтернет-магазині Поділля кабель ви можете знайти широкий вибір ручних та електричних викруток різних типів та розмірів, які підійдуть для будь-яких потреб. Наш асортимент включає викрутки від провідних виробників, які гарантують високу якість та надійність. Ми пропонуємо зручні варіанти оплати та доставку по всій Україні.