Зворотній звязок
Зворотній звязок
Каталог Каталог
Ціна грн
Виробники

Автомати захисту двигунів (модульні)

Сортувати:
На сторінку:

Тут ви знайдете широкий асортимент електричних пристроїв, які дозволяють захистити ваші електродвигуни від непередбачуваних ситуацій, що можуть виникнути в електричній мережі. Ми пропонуємо автоматичні вимикачі, які дозволяють контролювати напругу та струм, які поступають до електродвигуна.

У нашому асортименті є автомати захисту двигунів від 0.1 А до 100 А, з різними характеристиками та кількістю полюсів. Також ми пропонуємо модульні автомати, які дозволяють зручно монтувати пристрій на DIN-рейку.

Наші автомати захисту двигунів (модульні) мають високу якість та надійність, що дозволяє їм працювати стабільно в умовах високих навантажень та захищати електродвигуни від перевантажень, коротких замикань та інших аварійних ситуацій.

Замовляючи у нас, ви можете бути впевнені в якості продукції та отримати ефективний і надійний захист своїх електродвигунів. Наші фахівці з радістю відповідатимуть на всі ваші запитання та допоможуть підібрати необхідний автомат захисту двигунів (модульний) для вашої електричної мережі.