Зворотній звязок
Зворотній звязок
Про компанію

 

Підприємство ТОВ «Поділля Кабель» засновано групою фахівців-енергетиків 21 березня 1997 року. Першочергова мета створення підприємства - задоволення потреб Хмельницького регіону в постачаннях електротехнічної та світлотехнічної продукції. За 15 років роботи ТОВ «Поділля Кабель» створило свою виробничу базу з офісом, складами, транспортним відділом, меблевим цехом, електромонтажним ділянкою, фірмовим магазином, відкрито філію в Тернополі, СТО «Гараж», ведеться робота зі створення мережі регіональних представництв по південно-західним областям регіону.

На сьогоднішній день підприємство ТОВ «Поділля Кабель- є постачальником більше 25 тисяч найменувань продукції різного призначення, при цьому асортимент продукції постійно збільшується. Вся продукція, що поставляється відповідає вимогам стандартів ISO 9001 - ISO 9002. Підприємство ТОВ «Поділля Кабель-1» виробляє власне електрообладнання - ВРУ, УВР, ПР, ЩО, ЯУРЕ, СМП, ЯУ, ЯТП і т.д. С Послугами ТОВ «Поділля Кабель-1» користуються промислові, ремонтні, транспортні, будівельні, сільсогоспькодарські підприємства, приватні підприємці, населення.

Наш Інтернем-магазин - це інтернет-магазин електротехнічних виробів, який пропонує широкий асортимент кабелів, проводів, розеток, вимикачів та іншої електротехніки від провідних виробників. У нашому магазині ви знайдете все необхідне для проектування, монтажу та ремонту електричних мереж в будинках, квартирах, офісах та промислових приміщеннях. Наша компанія пропонує високоякісні товари за доступними цінами, а також забезпечує швидку та надійну доставку по всій Україні. Наші кваліфіковані фахівці завжди готові допомогти вам з вибором необхідного обладнання та відповісти на всі ваші запитання.