Зворотній звязок
Зворотній звязок
Каталог Каталог
Ціна грн
Виробники

Кабелі силові мідні

Сортувати:
На сторінку:

Електрична проводка - це елемент подачі живлення для енергетичних установок, обладнання і забезпечення електрикою будинків, промислових підприємств та інших виробничих приміщень.  Для цих цілей слід купити кабель силовий з мідними жилами з ізоляцією, так як такий кабель має підвищені вимоги щодо якості, втрати енергії, безпеки.  Мідь має високі властивості електропровідності і знижений опір.

Конструкція і характеристики

Кабель електричний силовий мідний, ціна на який змінюється в залежності від параметрів, що складаються з регламентованої кількості жил, від 1 до 6 з різним перетином. Їх число залежить від необхідної потужності. Кабель може бути монолітним, тобто з великим діаметром, або складається з багатьох тонких дротів, скручених між собою.

Для поділу жил може використовуватися просочений розчином папір або пластик. Щоб уникнути просвітів або потовщень, обмотка відбувається по спіралі. Всі елементи об'єднуються в єдине ціле і додатково покриваються спеціальною гумою або пластиком. Також під загальною оболонкою може бути використана броня. Це тонка металева сітка, протягнута по всій довжині електропровода.

До силового кабелю з мідними жилами, ціна на який залежить від маркування, пред'являються наступні вимоги:

  • знижений ризик самозаймання;
  • стійкість до зовнішніх чинників;
  • довговічність;
  • теплопровідність;
  • струмопровідність.

При маркуванні використовують спеціальні позначки, за допомогою яких визначається будова виробу. Перша літера вказує на обмотку, друга на загальну ізоляцію, наступна на наявність броні. Літера «П», або її відсутність позначає форму кабелю — плоский або круглий відповідно. Наприклад найменування ВВГп 2х4 мм2 розшифровується, як обмотка вінілова (ПВХ), ізоляція вінілова (ПВХ), броня відсутня (гола), виконання плоске, 2 жили з діаметром 4 міліметри.

Застосування такої проводки допускається при широкому температурному діапазоні від -50 до +50 градусів. Електричний провід  може бути прокладений на відкритому повітрі, під землею, за умови відсутності суттєвого механічного навантаження на дану ділянку землі, а також у приміщеннях. Під час монтажу слід враховувати, що температура навколишнього середовища не повинна бути нижче -15 градусів, інакше можуть виникнути неполадки в подальшому, наприклад втрата струму.

Плюси

Мідь відрізняється більшою пластичністю, ніж алюміній, який також використовують для виготовлення кабелю.  Тому не потрібно побоюватися, що виникнуть пошкодження в процесі перевезення або при монтажі.  Навпаки, якщо потрібно прокласти електричну мережу в складних умовах, слід купити кабель силовий мідний гнучкий, ціна на нього трохи вища, але і результат відповідний.

Крім того, використання такого кабелю тягне за собою економію електроенергії.  Так як опір цього металу нижчий, ніж у алюмінію, втрати електричної енергії менші.  Стійкість до корозії допускає монтаж в умовах вологості.  Без механічних впливів служить понад 30 років.

Підвищена пожежна безпека виробу дозволяє користуватися ним на промислових підприємствах зі збільшеним навантаженням і потужним обладнанням, а також на атомних і гідроелектростанціях.  У разі надзвичайної ситуації та виникнення загоряння дроти не виділяють дим, стійке обплетення не дає вогню швидко поширитися.

Електротехніка від «Поділля-кабель»

В інтернет-магазині ви зможете вибрати електротехніку для будь-якої мети, ознайомившись з каталогом.  У нас можна придбати електрообладнання з різною потужністю і для побутового використання.  Ви можете оформити заявку самостійно або зв'язатися з нами за телефоном, вказаним на сайті.  Вартість кабелю силового з мідними жилами у нас нижче, ніж в магазинах України, тому що ми працюємо безпосередньо з виробниками.  Електрика вимагає досвідчених рук, тому варто довіритися нам.