Зворотній звязок
Зворотній звязок
Каталог Каталог
Ціна грн
Виробники
Колір
Гарантія
Температура робоча, С
Вага, г
Живлення
Затемнення у світлому стані
Затемнення у темному стані
Захист від УФ/ІК випромінювання
Розмір оглядового вікна
Розмір світлофільтру
Час затемнення

Маски Зварювальника: Ручний та Автоматичний Захист Вашого Зору

Сортувати:
На сторінку:

Зварювальні маски в ТОВ «Поділля Кабель»


Застосовуються для індивідуального захисту робітників під час проведення зварювальних робіт. Аксесуар служить для збереження особи, очей та органів дихання від вражаючої дії зварювання, а також від попадання крапель розплавленого металу. Для комфортної роботи важливо підібрати екіпірування, зручне для вас. На нашому сайті ви знайдете звичайні маски зварювальника з великим склом, м'які, автоматичні, професійні та інші. Ми пропонуємо купити маски зварювальника в Україні з великого вибору видів та моделей.

Види захисних масок зварювальника
Поділяють шоломи трьох видів:

 • захисне екіпірування з постійним світлофільтром;

 • маска-щиток зварювальника з підйомним світлофільтром;

 • автоматична "хамелеон".

Шолом, де фільтр світла постійний, використовується для невеликих обсягів виробництва. Для перевірки шва необхідно самому підняти скло, що робить незручності у процесі роботи. Перевага екіпірування полягає у простоті конструкції.

Щиток із підйомним світловим фільтром відрізняється тим, що обличчя та очі закриті склом навіть у його піднятому положенні. Робочий може не знімаючи скло, очистити шов від шлаку. Ціни обладнання цього типу набагато вище, але ступінь безпеки органів зору хорошому рівні.

Якщо ви хочете придбати професійне екіпірування, пропонуємо купити маску зварювальника «хамелеон» в Україні. При використанні автоматичного світлофільтра ви отримуєте не лише високі захисні функції, але й зручність. Завдяки шаруватій структурі рідкокристалічного скла фільтр світла спрацьовує за частки секунди, реагуючи на інтенсивність світлового потоку. Така функція є дуже зручною для збереження зору під час робіт.

Через складну конструкцію та дорогі матеріали «хамелеон» має високу ціну в даній категорії. Однак тисячі позитивних відгуків підтверджують високий рівень комфорту та запобігання випромінюванням. Ви можете ознайомитись з асортиментом або за доступними цінами купити маски для зварювальника "Хамелеони" у нашому інтернет-магазині.

Існує кілька варіантів електроживлення світлового фільтра:

 • Батарейка чи акумулятор. Найкращим варіантом буде знімне жмвлення, щоб у процесі можна було його зручно змінити.

 • Сонячна батарея Застосовується у дорожчих типах, але передбачає повну автономність.

 • Змішаний спосіб. Батарейка або акумулятор разом із сонячною батареєю.

Щоб купити зварювальну маску за доступними цінами в Україні, ви можете проконсультуватися з нашими фахівцями з усіх питань. Ми розповімо про основні параметри підбору та покупки аксесуарів.

За якими параметрами вибрати засіб захисту?
При розмаїтті моделей та цін дуже важливо підібрати аксесуар під ваші вимоги комфортної праці. Розгляньте такі характеристики:

 • Клас світлофільтра: параметр впливає на рівень втоми очей.

 • Час спрацьовування має бути мінімальним для кращого захисту.

 • Система регулювання. Можливість встановлення системи регулювання: ступінь затемнення (параметр варіюється від 9 до 13 Din), ступінь чутливості (залежить від температури робочого електрода чи металу), час затримки відкриття щита наприкінці процесу. Методи регулювання також поділяються на ступінчасті та плавні. Останній спосіб зручніший. Система регулювання розміщена на корпусі або світлофільтрі.

 • Розмір захисного віконця. Слід пам'ятати, що велике скло збільшує кут огляду.

 • Тип світлофільтра: Вибір залежить від класу сварки та підбирається для окремого класу з урахуванням оптимальних умов. Також можна підібрати універсальний «хамелеон», який підійде для аргонно-дугової, ручної та напівавтоматичної сварки.

 • Сумісність із іншими інструментами.

 • Вагу та габарити, зовнішню конфігурацію також необхідно враховувати при виборі інструменту захисту від випромінювання.

Наш товар відповідає міжнародним стандартам. Пропонуємо купити маски зварювальника з доставкою у всі міста України (приймаємо різні способи оплати).

Принципово приміряти аксесуар до початку роботи, зробити це можна у відділенні транспортної компанії ще до проведення розрахунку. При виборі захисного аксесуара пам'ятайте, що надійність та якість зварних швів безпосередньо залежать від комфорту та зручності працюючого. Для придбання можна зв'язатися з нами по телефону або оформити заявку в інтернет-магазині.