Зворотній звязок
Зворотній звязок
Каталог Каталог
Ціна грн
Виробники
Діаметр
Довжина, мм
Вага
Газ
Глибина різу
Вага, г
Умовний прохід гумовотканинного рукава , мм

Різаки

Сортувати:
На сторінку:

Газовий різак: різновиди та особливості

Автоген – пристрій, який за допомогою нагрівання ріже металеві вироби. Існують різні види подібних пристосувань. Щоб розібратися, який варіант вам потрібен, слід зупинитися на нюансах кожного типу окремо. У нас можна зручно і вигідно купити газовий різак в зборі, ціна якого більш ніж доступна. Його активно застосовують для різання сортового і листового металопрокату з низьковуглецевої сталі.

Які бувають

Оскільки з металом проводять різного виду маніпуляції, то використовувати однакові пристосування було б нерозумно. З цієї причини створено кілька різновидів агрегатів. Вони бувають поверхневі або розділові, ручні або механізовані. По конструкції купити газовий різак по металу можна з інжектором або без нього. Крім того, він може відрізнятися за рівнем допустимого тиску.

За типом відповідного матеріалу:

  • Кисневі. Струмінь формується за допомогою подаваного кисню (О2) і виділяє тепло.
  • Гасові. Знаходять своє застосування при різанні дрібних деталей, товщина яких не перевищує 20 см.
  • Пропанові. Підходять для швидкого розрізання кольорових сплавів.
  • Ацетиленові. З їх допомогою здійснюють обробку товстих елементів.

Більшість фахівців намагаються купити газовий різак в Україні, ціна якого варіюється в залежності від технічних можливостей, з універсальними характеристиками. Вони не надто важкі, але відрізняються хорошою продуктивністю.

З чого складається автоген

Принцип дії газового різака по металу, ціна якого максимально доступна, дуже простий. Підпалюється струмінь газу і прямує куди потрібно. Сильний потік сам видаляє зайві частинки.

Купити в Києві газовий різак можна у нас. Його конструкція досить примітивна. Якщо говорити про кисневий пальник, то половина речовини, яка проходить через трубку, утворює ріжучий промінь, щоб відбулося з'єднання з О2. Завдяки цьому утворюється полум'я, яке розігріває і плавить матеріал.

Особливості використання

Газовий різак, ціна якого в Україні демократична, має великий термін експлуатації. Однак, щоб продовжити термін служби інструменту, варто враховувати прості рекомендації:

  • Для продовження терміну служби мундштука і сопла іх своєчасно очищають м'якими прутиками. Також необхідно правильно співвідносити габарити заготовки і тиск речовини.
  • Повертати вентилі потрібно по стрілках, які на них нанесені.
  • 3.Шланги розташовують так, щоб на них не потрапляло полум'я.
  • Купувати Автоген бажано у перевірених фірм. Тільки справний апарат можна назвати безпечним.

Отже, газовий різак, вартість якого дозволяє придбати прилад людині з будь-якими фінансовими можливостями - важливий пристрій, що допомагає в роботі з металом. Ці інструменти діляться по особливостям конструкції, ступеня автономності, речовинам, які в них застосовуються. Якість кромки, що утворилася після обладнання, безпосередньо залежить від кута нахилу інструменту, його швидкості руху і чистоти кисню.

Оформити замовлення

Перш ніж зупинити свій вибір на конкретному товарі, оцініть приблизний обсяг, інтенсивність і товщину готових виробів, з якими доведеться працювати. Замовити вподобану модель можна у нас. При необхідності наш фахівець проконсультує і допоможе знайти оптимальний варіант.

Незважаючи на невисоку вартість, ми гарантуємо високу якість, так як напряму співпрацюємо з виробниками. На весь асортимент у нас є відповідні сертифікати якості. Уточнити деталі замовлення та оплати можна у менеджера по телефону. У нас можна вибрати будь-який спосіб доставки (готівкою, безготівковими або після отримання посилки). Оперативно оформляємо доставку по всій Україні. Всі подробиці уточнюйте за вказаним номером. У каталозі ви зможете знайти інші види комплектуючих. Для постійних і оптових покупців ми пропонуємо гнучку систему знижок.