Зворотній звязок
Зворотній звязок
Каталог Каталог
Ціна грн
Виробники

Кабель радіочастотний

Сортувати:
На сторінку:

До радіочастотних коаксіальних кабелів, призначених для з'єднання різних радіопристроїв і передачі радіочастотних електричних сигналів відноситься кабель РК-75.  Передбачає спільне розташування двох провідників, яке забезпечує захист і швидку передачу даних.  Випуск здійснюється відповідно до ГОСТ 11326 або технічних умов.

Сфера застосування

Кабель коаксіальний РК 75 використовується в системах передачі інформації між віддаленими об'єктами в наступних областях:

 • телевізійні мережі - для прийому і передачі радіо- і телесигналу;
 • комп'ютерні мережі;
 • транспортні системи зв'язку (авіа- і суднобудування);
 • військова радіоелектроніка, так як забезпечується потужний захист від електроперешкод;
 • системи відеоспостереження та стеження.

Маркування і конструкція

 На оболонці кабелю на відстані не менше, ніж 1 метр один від одного, наноситься інформація про марку і рік випуску продукції. Маркування містить цифрове та літерне значення. Букви позначають тип екабельно-провідникової продукції. Далі йдуть цифри, які містять:

 • опір;
 • зовнішній діаметр.
 • групу ізоляції, категорію теплостійкості і порядковий номер.

До базового маркування можуть бути додані позначення додаткових параметрів: висока стабільність (С), тип броні при броньованому покритті, індекси телевізійних антен тощо.

4 основні елементи, з яких складається кабель радіочастотний РК 75:

 • захисна оболонка з фторопластової маси, що запобігає пошкодженням і проникненню вологи;
 • зовнішній провідник з мідних дротів, що виконує роль захисного екрана та відгороджує від електромагнітних перешкод. Може бути одинарним і подвійним;
 • ізоляція
 • внутрішній провідник: мідний і алюмінієвий.

Класифікація

У кабельних ліній розрізняють звичайну, підвищену та високу теплостійкість. Звичайна — до 125°C, підвищена — до 250°С, висока — понад 250°С. Всього виділено 7 груп термостійкості у взаємозв'язку з ізоляційним шаром.

Існує кілька видів ізолюючих середовищ. Суцільна покриває весь простір шнура. Повітряна передбачає конструкцію з ізоляційного матеріалу і повітря, у вигляді шайб або ковпачків, розташованих з певним рівним інтервалом.  Напівповітряна складається з пористого полімеру і не передбачає можливості пройти внутрішній простір по повітрю.

Умови експлуатації

Під час монтажу допускається гранична величина вигину 15 мм (при t вище 5 °С) і 30 мм (при t нижче 5 °С). Діапазон температур, комфортних для експлуатації: від -60 до +85 °С. Стійкість до ударних, вібраційних і лінійних навантаженнях, підвищеному і зниженому атмосферному тиску, плісняви, пилу, інею, радіації, масел та ін. Мінімальний термін служби в звичайних умовах — 15-20 років. Зберігання — в приміщенні або під навісом.

Як обрати

Якщо вам необхідний кабель РК 75, купити його можна в нашій компанії, яка пропонує це і ще більше 25 тисяч найменувань продукції. Є готівковий і безготівковий розрахунок, також можлива оплата після отримання.  Можлива доставка поштою або транспортними компаніями.  На весь товар діють гарантії виробника і продавця.  На кабель РК 75 ціну можна дізнатися, вивчивши представлений на сайті каталог, зателефонувавши по телефону або замовивши зворотний зв'язок з фахівцем.  Ми будемо раді відповісти на ваші запитання.