Зворотній звязок
Зворотній звязок
Каталог Каталог
Ціна грн
Об'єм
Країна виробник
Вид вогнегасної речовини
Вогнегасна здатність
Габаритні розміри, мм
Діапазон температур експлуатації, С
Маса вогнегасника, кг.
Маса вогнегасної речовини, кг.
Робочий тиск, мПа
Стан

Вогнегасники порошкові

Сортувати:
На сторінку:

За допомогою первинних засобів пожежогасіння можна локалізувати пожежі класів А, В, С, а також спалах електричного обладнання до 1000 вольт. До таких засобів належать порошкові вогнегасники. Це зручні та безвідмовні пристрої, які можна встановлювати не тільки на виробництвах, а й брати з собою, наприклад в автомобіль.

Класифікація
Устаткування поділяють на переносне та пересувне. Воно відрізняється за обсягом - перше вміщує від 8 до 10 л компонента, що гасить, друге може бути на 50 або 100 л. Мобільні та стаціонарні можна підрозділити на два типи:

  • закачувальні;

  • газогенераторні.

Вогнегасник порошковий закачувальний, ручний або на колесах наповнений пожежогасною речовиною, а також інертним газом або повітрям, під тиском, що не перевищує 16 атм. На головці встановлений датчик, який дає змогу відстежувати працездатність. Це невеликий манометр, що визначає внутрішній тиск: якщо пристрій гаразд, то стрілка знаходиться в зеленій зоні шкали. Цей тип первинного засобу пожежогасіння єдиний, з подібним приладом.

Закачувальний вигляд обладнаний спеціальним запірним пристроєм, що дозволяє регулювати подачу вогнегасного складу на місце локалізації. Над розтрубом розташована спеціальна ручка, при натисканні якої порошок випускається назовні. Щоб припинити подачу, достатньо відпустити ручку. Принцип дії дозволяє легко спрямовувати вогнегасник у потрібне місце.

Газогенераторний в цілому схожий на закачувальний, проте замість інертного газу в балоні міститься деяка кількість активного. При запуску протягом 6-10 секунд відбувається генерація газу і порошок під дією тепла, що виробляється, надходить назовні.

Як правильно використовувати?
Перед застосуванням будь-якого протипожежного обладнання необхідно переконатися, що пристрій підходить для гасіння конкретного займання. Для цього потрібно переглянути маркування на етикетці, де буквами позначаються типи пожежі:

  • А - тверді речовини та матеріали;

  • В - горючі рідини і тверді предмети, що плавляться;

  • С - гази;

  • D - метали;

  • Е - електроустаткування під напругою.

Крім того, за даними показниками можна визначити основні активні компоненти складу, що гасить, яким наповнений балон:

  • АВСЄ - фосфорно-амонійні солі;

  • ВСІ - бікарбонат натрію або калію;

  • D – хлорид калію.

Використовувати прилад для гасіння пожежі, не вказаної на етикетці не слід, оскільки можливі неприємні наслідки, наприклад, розширення вогню, спалаху. Крім того, не можна намагатися локалізувати полум'я у предметів, які здатні горіти без доступу кисню.

Також слід пам'ятати, що під час роботи відбувається дрібнодисперсне розпилення. Це може бути небезпечно, особливо в невеликому приміщенні для людей із захворюваннями органів дихання. Деякі компоненти, що містяться в суміші, можуть викликати алергічну реакцію. Щоб уникнути подібних наслідків, слід надягати захисні засоби, наприклад маски або респіратори.

Як придбати?
Купити вогнегасники порошкові закачувальні або на колесах можна на нашому сайті, скориставшись нескладною системою пошуку. На кожен товар можна знайти докладний опис та кілька фотографій. Ціна в Україні на вогнегасники порошкові залежить від обсягу та виду порошку. Наші співробітники розкажуть про всі умови та деталі покупки, допоможуть організувати доставку та повідомлять про вигідні пропозиції.