Зворотній звязок
Зворотній звязок
Каталог Каталог
Ціна грн
Виробники
Матеріал
Товщина різу
Газ
Глибина різу
Стан

Мундштук для Пальника-Напівавтомата: Висока Якість та Різноманітність на "Поділля кабель"

Сортувати:
На сторінку:

Який мундштук більше підходить для пальника-напівавтомата

Мундштук для пальника-напівавтомата купується для зручності створення шва. Елемент дозволяє подовжити стандартні розміри обладнання і зробити роботу простішою. Додатково купується сопло, наконечник і тримачі.

З чого виготовляють

Мундштук для зварювального пальника — один з основних робочих інструментів, за допомогою якого відбувається регулювання інтенсивності полум'я, що виходить з сопла для нагріву і розплавлення. Високі температурні режими всередині пристрою змушують виробників виконувати матеріали з високою теплопровідністю.

Часто для виробництва використовується мідь М3 або бронза хромиста. При виготовленні ліквідуються будь-які нерівності, а після цього проводиться обробка поверхні. Процедури спрямовані на створення стійкого полум'я і правильної форми.

Пошкоджена при виготовленні поверхня елемента, включаючи нерівності, вм'ятини, задирки і навіть забруднення, стане причиною появи зворотніх ударів. Це відіб'ється на якості шва і безпеці використання апарату.

Потужність залежить від складу використовуваної суміші. Впливає на це і діаметр вихідного отвору у гусака. При перших проявах несправностей рекомендується змінити наконечник або саму шийку.

Як вибрати

Правильно мундштук для пальника купити складно, адже перед здійсненням операції потрібно знати параметри металу, з яким доведеться взаємодіяти, і показники необхідного споживання газу. Професіонали завжди купують кілька типів наконечників, щоб використовувати їх для різних зварних швів.

При виборі варто орієнтуватися на серію і номер. Ці дані характеризують пристрій за кількістю витраченого газу і ширині полум'я. Вимірюється перший показник у літрах, а іноді — в дм3 в годину.

Крім діаметра вихідного отвору, перед купівлею потрібно проаналізувати такі характеристики:

  • варіант використання: різання, зварювання;
  • вид гусака: внутрішній, зовнішній;
  • газ: ацетилен, пропан;
  • товщина металевих виробів, з якими буде здійснюватися робота.

Для простоти підбору комплектуючих рекомендується орієнтуватися на технічні параметри зварювального апарату або його назву. Останнє допоможе підібрати шийку для певної моделі. Перед купівлею проконсультуйтеся з менеджером магазину, якщо власних знань недостатньо. Це допоможе уникнути неприємних наслідків.

Супутні товари

 Мундштук для пальника, ціна якого часто залежить від виду використовуваного обладнання, - не єдине, що потрібно купити для проведення зварювання або різання.

 Супутні продукти:

  • Контактні наконечники. Подають дріт для зварювання до місця з'єднання двох металевих конструкцій. Вибираються виходячи з виду присадочного матеріалу і діаметра дроту.
  • Тримачі. Встановлюються для стійкого закріплення струмознімальних наконечників.
  • Сопла. Змінюються фахівцем для регулювання газового потоку, іноді мають нестандартний вид, що може стати в нагоді при використанні в важкодоступних місцях.

Витратні товари і додаткові пристосування у вигляді мундштука газового пальника повинні бути доукомплектовані захисним обладнанням, без якого приступати до ремонту заборонено. В якості бюджетного варіанту пропонується звичайна маска, яка одягається тільки при безпосередньому контакті з металом. Коли немає можливості її постійно знімати, вибираються окуляри типу «хамелеон» з саморегульованим фільтром. Цей елемент не заважає огляду, але дбайливо закриває очі фахівця від яскравих іскор.