Зворотній звязок
Зворотній звязок
Каталог Каталог
Ціна грн
Виробники

Професійні зварювальні електроди від "Поділля кабель": забезпечте міцне та надійне з'єднання

Сортувати:
На сторінку:

Електроди - обов'язковий атрибут електрозварювання

Електрозварювання застосовують у виробництві металоконструкцій з різним ступенем відповідальності – трубопроводів, будівельних об'єктів, промислового та садового інвентарю. Для роботи знадобиться купити зварювальні електроди і джерело живлення для генерації електродуги. Перші відносяться до витратних матеріалів, але в міру зменшення їх запаси неважко поповнити в магазинах. Інвертори, трансформатори, перетворювачі та інше обладнання купуються одноразово з урахуванням завдань споживача.

Будова і хімічний склад

Термін «патрон» добре відображає двошарову конструкцію. Основа – це виготовлений з электропровідников стержень довжиною 250-450мм На 85-95% він покритий речовиною, призначеною для:

 • досягнення стійкості горіння;
 • зниження вразливості розплавленого шару до кисню повітря;
 • поліпшення техніко-експлуатаційних властивостей одержуваного шва.

Вільним залишається контактний торець і ділянка розмірами 20-30 см, що використовується для закріплення плавкого елемента у тримачі апарату. Покриття складаються з феромарганцю, рутилу, кремнезему, фтористого кальцію, силікатів та інших мінеральних і органічних речовин. Їх вигляд впливає на специфіку використання та ціну зварювальних електродів.

Вартість додатково залежить від:

 • конкретного призначення (наприклад, варіанти для високолегованої нержавіючої сталі коштують дорожче аналогів для сталі звичайної якості);
 • складність виробничої технології;
 • розкрученості бренду;
 • місцезнаходження та маркетингової політики виробника.

Придбання витратних матеріалів для зварювання в нашій організації обійдеться недорого. У пошуках місця, де купити зварювальний електрод дешевше, придивіться до «Поділля Кабель-1». Співпраця з нами – це гарантія своєчасного отримання замовлень і економія в грошах.

Що слід знати про технічну сторону?

 • Діаметр. Підбирається виходячи з механічних і електричних характеристик генератора, а також товщини з'єднуваних деталей.
 • Призначення. Визначається структурою, функціональністю і типовиконанням зварюваних об'єктів. Відхилення погіршують якість результату.
 • Навички працівника. З рутиловим шаром підійдуть початківцям, з основним і кислим – досвідченим. У розпізнанні допоможе маркування, розшифрування якої наведено в ГОСТ 9466-75.
 • Струмові параметри. Позначені на заводській упаковці, слідування їм спрощує процес і допомагає уникнути дефектів.
 • Положення в просторі. При діях зверху вниз є ризик забруднити предмет стікаючим шлаком, тому для такої манери роботи потрібні спеціальні інструменти.

Вибираємо зважено!

Плануючи купити зварювальні електроди в Україні, враховуйте відгуки бувалих зварювальників про продукцію та про її продавців. Фахівці називають виріб якісним, якщо він:

 • забезпечує рівномірність горіння дуги, легкість повторного розпалювання і малу площу термічного впливу;
 • дає помірний обсяг шлакової шкірки, яка видаляється з поверхні з'єднання стандартним простукуванням молотком;
 • стійкий до вбирання вологи, так як застосування сирих «патронів» без прожарювання призводить до розбризкування розплаву і пористості швів (актуально для регіонів в українській частині Карпат, де випадає найбільша кількість опадів по країні);
 • дозволяє отримати гідний результат без ретельної підготовки основи, коли наплавлюваний метал просто переноситься на іржаві, забруднені або вологі поверхні.

При виборі партнерів орієнтуйтеся на час присутності підприємства на профільному ринку, пропонований асортимент, формат взаємодії з виробниками, особливості оплати і доставки, загальний рівень сервісу.

Понад двох десятиліть наша фірма закриває потреби клієнтів у надійному і продуктивному обладнанні. Товари, що нами постачаються сертифіковані на відповідність міжнародним системам ISO 9001-9002, затребувані у транспортній, будівельній, промисловому і сільськогосподарському бізнесі. Підприємці закуповують зварювальні електроди оптом, а приватні особи – в роздріб. У кожному випадку наші менеджери консультують клієнтів, підтримують при формуванні замовлень і в документальному супроводі.