Зворотній звязок
Зворотній звязок
Каталог Каталог
Ціна грн
Кількість жил
Стан

Кабель телефонный

Сортувати:
На сторінку:

Інтернет і телефонія - надійно, швидко, довговічно

Прокладка лінії зв'язку сьогодні, як правило, відбувається під землею, попередній спосіб - проведення по повітрю - використовують тільки в регіонах, де можливий землетрус, а також при підведенні до населеного пункту.  Телефонний кабель для домашнього телефону може експлуатуватися не тільки за прямим призначенням, але і для інтернету, сигналізації або радіоточки.  Такий вид електричної проводки безпечний для обладнання, так як напруга в ньому досить низька.

Будова, види

Купити кручений телефонний кабель, вартість якого залежить від складу і виробника, потрібно, якщо є необхіжність провести в приміщення інтернет або телефон.  Він містить скручені між собою мідні проводки, захищені полівінилхлоридом.  Між проводами і ізоляцією може бути протягнутий захисний екран з фольги, яки        перешкоджає впливу зовнішніх електромагнітних факторів, або простір може бути заповнений гідрофобним ущільнювачем.

Залежно від кількості пристроїв і того, яке обладнання буде приєднано, можна підібрати кабель кручений для телефонної трубки.  Для проведення в окремий офіс або квартиру підходять такі типи:

  • - ТППеп;
  • - ТРВ;
  • - РКГМ;
  • - чотирижильний.

Для підведення загальної системи, наприклад у житловий масив або офісний центр, як правило, застосовують ТППеп, з 5 або 10 парами скручених жил. Провідники виготовляються з міді, при цьому вони можуть бути переплетені між собою, а можуть бути розділені по групам. Вони захищені екраном і покриті вінілової або ПВХ оболонкою. Кабель телефонний багатожильний може прокладатися в будь-яких умовах — повітрям або під землею, так як надійно протистоїть несприятливим погоднім умов і незначним механічним впливам. У випадку, якщо місце прокладання регулярно піддається механічному навантаженню, варто змінити шляхопровід.

ТРВ підходить для підключення ділянки до конкретного абонента, наприклад в квартиру або певному пристрою. Складається з двох дротів, які розділяються між собою перемичкою діаметром 0,4-0,5 мм. Поліетиленова ізоляція тонка, але міцна, як правило, світло-рожевого або бежевого кольору. За рахунок перемички його зручно кріпити до внутрішніх або зовнішніх стін тонкими цвяхами. Використовується для підключення зв'язку або проведення домофона. Зберігає безперебійну роботу в температурному діапазоні від -10 до + 40 градусів. Всередині приміщення термін служби складає до 25 років.

РКГМ — мідний телефонний кабель, витримує напругу до 600 вольт. За рахунок своїх стійких характеристик застосовується для підключення зв'язку в складних умовах, наприклад в сейсмічноактивних зонах, гірських місцевостях, а також у місцях з підвищеною вологістю і перепадом температур від -60 до +180 градусів. Складається з однієї скрутки жил, діаметр яких варіюється від 0,75 до 120 мм. Ізоляція виконана з кремнійорганічної гуми, що надає йому гнучкість і захищає від заломів і механічних пошкоджень. Для зовнішнього обплетення береться скловолокно, оброблене лаком і емаллю. Такий варіант відрізняється високою міцністю і термостійкістю, безперебійним функціоналом і стійкістю до вологи.

Чотирижильний кабель для телефонної лінії чорний плоский виготовляється або з одиночних проводів, або з скруток. Кожна з них має індивідуальний пластиковий захист, який виключає можливість зіткнення контактів. Найчастіше є плоским, але зустрічаються і круглі варіанти. Зовнішнє оздоблення виконано з ПВХ або вінілу, іноді всередині може проходити сталевий трос, але він не є провідником, а виконує роль опори і посилення. Потужність залежить від перерізу дротів.

Здійснюйте вигідні покупки

Сьогодні немає необхідності проводити довгі години у вивченні асортименту будівельних магазинів, шукати необхідний товар і довго спілкуватися з продавцями.Досить зайти на наш сайт, вибрати потрібний розділ і оформити замовлення телефонного кабелю, ціна на який нижче, тому що ми працюємо без посередників, самостійно.  Можна зв'язатися з нами і менеджери допоможуть вам визначитися з вибором, а також звернуть увагу на вигідні пропозиції, акції та знижки.  Організовують швидку доставку і проконсультують з усіх питань, пов'язаних з монтажем.