Зворотній звязок
Зворотній звязок
Каталог Каталог
Ціна грн
Виробники
Діапазон регулювання, А
Номінальна напруга В
Номінальний струм А
Потужність КВТ
Тип пристрою
Напруга вторинної обмотки,В
Напруга первинної обмотки,В
Напруга
Вага
Гарантія
Витрата води (при робочому тиску 0,4 МПа), л/с
Ампераж, А
Електроди, мм
Робочий цикл, %
Стан

Зварювальні інвертори: надійність та ефективність в одному обладнанні

Сортувати:
На сторінку:

Як вибрати зварювальний інвертор, особливості та критерії обладнання

У XX ст. зварнику доводилося носити громіздкий трансформатор. Нове покоління випрямлячів відрізняються мобільністю і компактністю. Апарати використовують у монтажних і будівельних роботах, прилади мають різноманітний діапазон сили струму, і для них підбираються електроди з різними діаметрами і складом. Новачкові купити зварювальний інвертор за ціною, нижче ринкової, буде легко, якщо слідувати правилам і рекомендаціями досвідчених фахівців.

Критерії вибору агрегату

Працівнику треба визначитися з матеріалом, який доведеться варити. Професіонали рекомендують застосовувати лінійку або штангенциркуль. Досвідчені зварювальники беруть пристрої, розраховані на потокову активність.

Професіонали рекомендують звертати увагу на наступні деталі:

 • акції та бонуси економлять бюджет, але якщо апарат не підходить за параметрами, краще визначитися з іншою маркою;
 • для побутового використання слід обрати прилад, який з'єднує метал товщиною 4 мм;
 • перед придбанням важливо вивчити апарат досконально, що говорять в інтернеті, порівняти таблиць рейтингів.

Корпуленция заготовок безпосередньо обумовлюється розміром електрода і сили електроструму в апараті. Для тонких матеріалів (1,5 – 3 мм) використовують спеціальні електричні провідники діаметром 1,6 – 3 мм, а сила струму становить від 35 – 60 А до 50 – 130 А. Деякі заводи-виробники параметри вказують на упаковці і додають таблицю з діапазонами напруги, корпуленціі шаблону і поперечником електрода.

Як вибрати зварювальний інвертор хорошої якості

У XXI ст. ринок пропонує великий асортимент апаратів. Електроприлади відрізняються потужністю, комплектуванням та іншими властивостями. Недосвідченим користувачам важко підібрати модель зі списку. При купівлі важливо дотримуватися рекомендацій і купувати товар після ретельного аналізу.

 • 1. Вольтаж - залежить від потужності мережі. Скільки вона видає вольт. Для садових ділянок вибирати високочастотні прототипи не має сенсу. Якщо діяльність проводиться в межах міста, можна придбати потужний агрегат.
 • 2. Комплектація - спеціальний набір деталей економить бюджет замовника. Купити зварювальний інвертор за стандартною ціною можна без додаткових пристосувань. До допоміжних аксесуарів відносяться: спецелектроди, затискачі, ремінь, перехідник. Без них у стандартний набір входять: коробка, зварювальний апарат, паспорт, інструкція.
 • 3. Тривалість включення (ПВ). В інструкції показник визначається у відсотковому співвідношенні. За 100% береться 10 хв. часу. Якщо в паспорті вказується 70%, 7 хв. виділяється для безперервної служби, а 3 хв. електроприлад відпочиває.
 • 4. Зварювальний струм (А). Показник умовний. Можна придбати прилад з потужністю 300, 350 А., а насправді все підпорядковується іншим умовам (комплектація, електроди, напруга в мережі). На ампертраж необхідно звертати увагу в останню чергу.
 • 5. Бренд. Вибираючи серед відомих брендів, зварювальник придбає хорошу і надійну модель. Серед дешевих аналогів слід бути уважними. До купівлі слід ставитися обережно і підбирати марки, якими вже хтось користувався.

Як купити в Києві зварювальний інвертор за низькою ціною

Крім основних ознак, покупцеві необхідно знати другорядні критерії вибору агрегату. Це дрібниці, але сильно впливають на робочі характеристики апарату. Деяким клієнтам подобається невелика вага механізму, інші покупці працюють в холодних регіонах. Все залежить від видів діяльності.

Додаткові можливості:

 • підключення апарату (перетворення ручного апарату в напівавтомат);
 • установка 2 і більше кулерів;
 • підзарядка від автомобільного акумулятора;
 • охолодження по тонельній схемі (пил не забиває електроніку);
 • наявність цифрового дисплея (різниця у вартості практично не відчувається);
 • бензиновий або дизельний генератор.

Вибравши категорії та проаналізувавши ринок, ви можете замовити інвертор в нашому інтернет-магазині. Товар сертифікований і має гарантію. Оператор проконсультує кожного клієнта щодо підбору апарату. Пристрої підходять для роботи в різних умовах, варять метал широкої площі, неоднаковоі товщини і комплектуються додатковими девайсами.