Зворотній звязок
Зворотній звязок
Каталог Каталог
Ціна грн
Виробники

Проводи (дроти), шнури мідні

Сортувати:
На сторінку:

Особливості виробу

При прокладанні електричної проводки, підведення струму до обладнання та заміні старих комунікацій використовують два типи виробів, що розрізняються за матеріалом провідника струму. Алюміній недорогий, але не найкращої якості. Краще купити мідний кабель - ціна вища, але і якість набагато краща.

Ця група продукції має ряд плюсів:

 • Є як цільні, так і багатодротяні жили, які добре витримують багаторазове згинання і підійдуть для рухомих електроприладів.
 • Навіть стандартні цільні види добре згинаються, при ремонті можна без проблем роз'єднати скрутки, а потім з'єднати їх знову.
 • Твердість вище, ніж в алюмінію. Тому при стикуванні клемами і гвинтовими затискачами контакт виходить надійніший.
 • Окислення відбувається дуже повільно навіть при несприятлифих зовнішніх факторах.
 • Опір в 2 рази нижче, ніж у алюмінію. Тому при однакових розмірах лінія розрахована на більший струм.

Незважаючи на те, що купити мідний дріт обійдеться дорожче, але за рахунок того, що можна брати жили меншого перетину, витрати знижуються.

Основні типи

Ціна мідного проводу за метр залежить від його марки і призначення. Варіацій багато, але широко використовується декілька:

 • ПВС - в подвійній вінілової ізоляції, причому зовнішня оболонка заповнює всі внутрішні порожнечі. Придатний для підведення електрики усередині приміщень, але частіше використовується для обладнання, так як відмінно гнеться і при цьому захищений від пошкоджень.
 • ПУНП не можна застосовувати для стаціонарної електропроводки, так як товщина захисного шару не відповідає ПУЕ. Але можна пристосувати для ліній, які робляться на невеликий термін — тимчасові споруди, тимчасове освітлення на вулиці і т. д.
 • ШВВП - нагадує шнур плоскої форми з 2 або 3 жилами і подвійний вінілової ізоляцією. Ідеальний для приєднання різних приладів в мережах на 220 і 380 В.
 • ВВГ це найбільш поширений мідний кабель - ціна за метр залежить від кількості жил (їх може бути від 1 до 5) і перетину, що варіюється від 1,5 до 300 мм кв. Однодротяний варіант, який підійде для прокладки в квартирі або на іншому об'єкті. Можна застосовувати на відкритому повітрі, робити введення в будинок.
 • NYM - купити мідні дроти цього типу можна замість вищеописаних видів. Це закордонний аналог, у якого покриття зроблено з невулканізованої гумової суміші, а зовнішня захисна частина з ПВХ. Непридатні для використання на вулиці, так як оболонка руйнується під впливом ультрафіолету, треба використовувати гофровані труби або кабель-канали, що збільшує витрати.
 • КГ - різновид підвищеної гнучкості, який підходить для підключення зварювального обладнання, кран-балок та інших пристроїв, де жили часто перегинаються. Якщо потрібно купити мідний дріт - ціна цього варіанту буде залежати від перерізу, його варто визначити заздалегідь, щоб не переплачувати.

Не варто вибирати оптимальний тип виробів самостійно. Прокладання кабелю завжди виконується по проекту, в якому вказані всі характеристики. Вигідніше купувати все, що потрібно за один раз, так як бухта мідного дроту обійдеться дешевше, ніж кілька шматків метражем.

Наша компанія виробляє багато видів продукції самостійно, решта ми беремо безпосередньо у заводів-виробників. Тому вартість нижча, ніж у більшості конкурентів, а при великих обсягах можливі додаткові знижки.

ри покупці у нашому інтернет-магазині, ви отримуєте якісну продукцію, що відповідає нормам електробезпеки і має всі необхідні сертифікати. Можна вибрати один з декількох способів оплати і замовити доставку по всій території України, або ж забрати товар у пункті видачі.