Зворотній звязок
Зворотній звязок
Каталог Каталог

Вита пара (Інтернет кабель)

Сортувати:
На сторінку:

Як вибрати кабель для інтернету

Перш ніж купити кабель вита пара для інтернету, необхідно визначитися, в яких умовах він буде застосовуватися. Виходячи з призначення, цей продукт може відрізнятися за ціною і особливостям будови. Його типів існує величезна кількість, і кожна з них володіє своїми перевагами і недоліками. Тому перед оформленням замовлення важливо чітко розуміти, який варіант буде оптимальним для вирішення Ваших завдань. При необхідності ми готові надати детальну інформацію по телефону.

Кабель для інтернету вита пара – будова і види

Його назва походить від характерного будови – об'єднання декількох пар жил, переплетених між собою з певним кроком і послідовністю. Провідники можуть виготовлятися з міді або алюмінію і покриваються спеціальною пластиковою оболонкою. Також, залежно від типу, може бути додатковим екраном і ізоляцією від зовнішніх факторів з ПВХ. Розрізняють три основних види за рівнем екранування:

  • - UTP – без захисту від перешкод – самий простий і недорогий;
  • - FTP – із загальним екраном з фольги по всій довжині;
  • - STP – з окремою ізоляцією для кожних двох жил.

Крім того, на моделях, призначених для прокладання назовні і які піддаються впливу негативних погодніх факторів, передбачена ще одна оболонка з ПВХ, щоб запобігти потраплянню вологи і попередити пошкодження.

Як вибрати кабельну продукцію

При рішенні купити кабель вита пара для інтернету, ціна якого може істотно відрізнятися, потрібно виходити з потреб Вашої організації та вимог до прокладання кабелю. Це, як раз, той випадок, коли для кожної конкретної проблеми вже розроблені спеціальні матеріали. І якщо Ви хочете уникнути проблем з підключенням користувачів у майбутньому і не хочете часто відновлювати пошкоджене обладнання радимо прийняти наші рекомендації.

Якщо планується монтування кабелю в місцях скупчення електроустаткування або поруч з лінією проходження силової електричної мережі (до метра) — потрібно купити екрановану виту пару. Ціна на неї вища, однак екранування забезпечить кращу передачу сигналу і захистить від впливу перешкод. У той же час, необхідно забезпечити якісне заземлення. В іншому разі, порушення якості сигналу буде сильніше, ніж при використанні не екранованого кабелю.

Для забезпечення підключення всередині будівель і приміщень, де відсутнє потужне електрообладнання (офісів, житлових будинків і адміністративних центрів), підійде звичайний кабель вита пара – ціна і рівень сигналу у нього цілком достатні для таких потреб. Ця позиція користується найбільшим попитом серед локальних провайдерів, що надають послуги населенню і невеликим компаніям.

Коли немає можливості надійно захистити електромережу і прокласти її по внутрішнім комунікаціям, краще використовувати зовнішню виту пару з захистом від води і негативних впливів. Наявність ще одного шару пластикового покриття робить її найбільш універсальною для випадків з'єднання будівель, що стоять на відстані один від одного.

Також при виборі слід звернути увагу на діаметр перерізу жили і матеріал, з якого він виготовляється - від цього залежить якість і швидкість передачі інформації. Безумовним лідером у цій сфері є мідь, проте такий провідник дорожчий. Тому часто економічно доцільніше застосовувати для виготовлення біметал.

Як купити і отримати свій товар

Якщо ви визначилися з характеристиками товару і метражем, можна оформити купівлю безпосередньо на сайті. З Вами зв'яжеться менеджер для підтвердження і уточнення деталей (вартість, терміни отримання та інші нюанси). Якщо у вас залишилися питання, зв'яжіться з нами по телефону. Професійні консультанти підберуть для вас найкращий продукт, дадуть практичні рекомендації та відповідь на всі питання про асортимент, оформлення замовлення і доставку.

У нас представлена велика різноманітність продуктів, які підійдуть для монтажу електричних мереж у будь-яких умовах. Ми самі виробляємо кабельну продукцію, а також співпрацюємо з перевіреними постачальниками. Це дозволяє гарантувати надійність товарів і швидку доставку замовнику.