Зворотній звязок
Зворотній звязок
WAGO

WAGO - німецька компанія, яка виробляє компоненти для електричного з'єднання і систем автоматизації. Є одним зі світових лідерів в галузі виготовлення клем і з'єднувачів з унікальною технологією пружинного затиску. Компанія належить до WAGO Group, яка об'єднує 9 заводів, організована робота 20 філій і дочірніх підприємств у 80 країнах світу.

Історії компанії WAGO розпочинається з 1951 року. З маленького сімейного підприємство за роки стало потужною компанією міжнародного масштабу. Продукція компанії використовується в безлічі країн. Розроблені і запатентовані WAGO пружинні сполучні системи використовується у всьому світі, до прикладу клеми для монтажу на DIN-рейку, клеми для друкованих плат, з'єднувачі, електронні модулі, система WAGO I / O SYSTEM і багато інших продуктів.

Клеми фірми WAGO для будівельного електромонтажу дозволяють з'єднувати одножильні / маложильні мідні або одножильні алюмінієві провідники без використання інструменту. Вони забезпечують надійний і компактний електромонтаж провідників в розподільних коробках.