Зворотній звязок
Зворотній звязок
STARK

Німецькі ковалі ще з давніх часів славилися своєю високою культурою роботи і виробництва, бездоганним і строгим контролем якості виробленого готового продукту. Слава про ідеальні виробах з металу з довговічною і ретельно пророблений конструкцією поширилася по всьому світу. Ці вироби безвідмовно служили багато років, а часто і покоління, радуючи своїх власників. Ми взяли ці багаторічні традиції, досвід і створили для Вас висококласний, надійний і комфортний в роботі інструмент, який став вірним помічником у втіленні навіть найсміливіших Ваших проектів. Навички, отримані і напрацьовані десятиліттями, знайшли своє логічне продовження в наших конструкторських і інженерних рішеннях. Системний підхід до розробок, організації та контролю якості виробництва, любов до деталей - ось, що стало для нас еталоном.

Бренд Stark - заснований в Німеччині як генеральний замовник-розробник професійного електроінструменту та обладнання. Під керівництвом наших інженерів був закладений фундамент продукту з традиційною культурою виробництва і спеціальною системою контролю якості, яка закладена в кожному виробі STARK.

У перекладі з німецької мови Stark означає «сильний, міцний» - загартований залізними традиціями багатовікової виробничої культури, звідси і слоган компанії:

«STARK - Створено бути сильним»!

Перші вироби побачили світ багато років тому на одному з заводів провідного світового виробника професійного електроінструменту. З тих пір Stark стрімко розвивався, з кожним роком завойовуючи все більшу популярність, завдяки високій якості і відмінною ціновій політиці. У 2008 році асортиментний ряд доповнився бензиновими генераторами і мотопомпами, які успішно проводяться на 3-му за масштабом заводі в світі, після HONDA і Briggs & Stratton.


Наступні роки співпраці і експлуатації цієї продукції самими вимогливими користувачами беззастережно підтвердили - в реальній роботі якість двигунів і якість самого продукту - вище відомих світових брендів. Це дозволило надати безпрецедентну гарантію на наші генератори - до 3 років!

Щоб стати ближче і доступніше клієнтам, нами було прийнято рішення розширити асортиментний ряд, доповнивши його електроінструментом і бензотехніка майстер-класу. Зберігши традиційно високий ресурс і надійність кінцевого продукту, ми надали Вам можливість отримувати висококласний результат роботи навіть при використанні в побуті, при виконанні легких будівельних робіт. Результат, яким можна пишатися. Численні відгуки наших користувачів показали - нездійсненне, на перший погляд завдання, яке стояло перед інженерами Stark, успішно здійсненна!

Інструмент та обладнання Stark поєднує в собі високу якість, що задовольняє запитам навіть самого вимогливого користувача, і дуже помірну ціну. При цьому термін його служби в 3 або 4 рази вище будь-якого самого дешевого інструменту на ринку! Саме тому наші клієнти самі рекомендують його один одному, що є для нас найкращим підтвердженням нашої філософії: якість вище, ніж ціна!

На всю продукцію Stark діє офіційна гарантія з підтримкою широкої сервісної та дистриб'юторської мережі.

Виникло питання? Без проблем! Зверніться до наших фахівців і воно буде вирішено оперативно і якісно, ​​з урахуванням Ваших питань і побажань.

Також, хочемо поділитися радістю: в 2013 році відкрилося офіційне представництво Stark в Україні. Тепер і у українського користувача з'явилася можливість відчути всі переваги та комфорт від використання оригінальної продукції. Одночасно з цим в продаж надійшла нова, технологічно удосконалена лінійка інструменту. Сучасний ергонoмічний дизайн забезпечує максимум комфорту і мінімум втоми, навіть при тривалій роботі!

! Просимо остерігатися підробок і нелегально ввезених товарів, адже використання неоригінального інструменту ставить під загрозу Ваше здоров'я і життя. Купуючи продукцію Stark тільки у офіційних дистриб'юторів, Ви отримуєте німецька якість і гарантію сервісної підтримки.