Зворотній звязок
Зворотній звязок
SOLOMON

ТМ «SOLOMON» - якість випробувана часом

ТМ «SOLOMON» - це високоякісна запірна арматура, яка за майже два десятиліття свого існування не тільки зайняла провідні позиції на сантехнічному ринку країн колишнього СНД і України, а й, завдяки незмінно високій якості продукції, отримала довіру мільйонів споживачів.

Продукція ТМ «SOLOMON» проводиться на польському обладнанні для європейських компаній в Китаї на основі новітніх технологій, кращих матеріалів, завдяки чому є надійною і міцною в процесі її експлуатації.

Найбільші виробничі потужності, що виробляють запірну арматуру «SOLOMON» мають великий професійний досвід в конструюванні і виготовленні запірної арматури. Виробництво сертифіковане за міжнародними стандартами серії ISO 9000, BSP (DIN), завдяки чому набір характеристик і якість продукції значно перевершують аналогічні показники товарів інших торговельних марок в заданому ціновому сегменті.

 

Вся продукція торгової марки «SOLOMON» незмінно користується попитом завдяки ретельному тестуванню:

▪ 100% продукції перевіряється на герметичність;

▪ досконалість конструкції, точне проходження вимогам технологіям виробництва і ретельний контроль хімічного складу матеріалів.

Запірна арматура ТМ «SOLOMON» представлена ​​в широкому асортименті: крани кульові, фільтри механічної очистки, клапани, крани водорозбірні, перехідники, різьбові фітинги, запірна арматура для опалення і підключення пральних машин, і інші - всі елементи, необхідні для створення якісних систем водо- , газопостачання та опалення.

Асортимент продукції постійно розширюється відповідно до зростаючими потребами споживачів.

Надійність, широкий асортимент, оптимальне співвідношення ціни і якості - це головні переваги продукції торгової марки «SOLOMON», яка вже понад 18 років представлена ​​на території України і отримала довіру, як серед фахівців, так і у кінцевих споживачів.