Зворотній звязок
Зворотній звязок
PALISAD

Торгова марка PALISAD® - це інструмент для саду та городу, створений в кращих традиціях німецької якості, виготовлений з високоякісних матеріалів і користується стабільним попитом на ринку.

Під маркою PALISAD® представлений весь необхідний спектр інструменту для догляду за територією і рослинами на заміській ділянці. Окремі товари PALISAD® є ексклюзивом на російському ринку. Тому, навіть найвимогливіший садівник знайде в асортименті PALISAD® те, що потрібно саме йому. Під торговою маркою PALISAD® постійно випускаються новинки.

Продукція торгової марки Palisad Camping зробить комфортним і незабутнім відпочинок на природі. Вироблена за сучасними технологіями, вона допоможе влаштувати справжнє свято під відкритим небом. Товари Palisad Camping зроблені з високоякісних і безпечних матеріалів, функціональні і прості у використанні. Вони зручні в транспортуванні, не займають багато місця при зберіганні. В асортименті представлені всі необхідні товари для барбекю, кемпінгу, риболовлі та полювання.

Переваги Palisad:

  • Торгова марка Palisad при тих же характеристиках і показниках є одним з найбільш вигідних в своїй ціновій категорії.

  • Весь асортимент Palisad проходить ретельне тестування при складанні.

  • Palisad розробляється з урахуванням сучасних вимог до ергономіки та безпеки. Для його виготовлення використовуються тільки сучасні матеріали.

  • Palisad використовує тільки самі передові технології і відповідає за якість і вартість своєї продукції.