Зворотній звязок
Зворотній звязок
JUCO

Фірма "JUCO" розвивається завдяки ковальському досвіду, що передається з покоління в покоління.
У 1958 році її заснувавЮзеф Святлонь. Пізніше управління фірмою перейшло до його синів - Януша і Вєслава Святлонів.

Динамічний ріст фірми почався наприкінці 80-х рр. і продовжується дотепер. Ми розпочали діяльність з виробництва декількох десятків найменувань ручних інструментів.

На сьогоднішній день, використовуючи найкращі технології, виробляємо більше п'ятисот найменувань професійно виготовлених інструментів. Орієнтуючись на потреби наших клієнтів, пропонуємо три версії інструментів: „стандарт" „люкс" і "традицію". Товари версії „люкс" по якості перевищують аналогічну продукцію багатьох відомих фірм при одночасному дотриманні привабливості цін. Це діелектричні, слюсарські та будівельні інструменти.

Наша продукція сертифікована і відповідає державним стандартам. З 2003 року продукція "JUCO" виготовляється на Україні. Вироби, зроблені в Києві, реалізовуються на внутрiшньому та зовнiшньому ринках. На сьогоднішній день на двох заводах задіяні близько 500 робітників.

Фірма володіє могутнім виробничим потенціалом, складськими площами і транспортом для дистрибуції нашої продукції.

Використання сучасних технологій (індукційні печі, молоти, преси, устаткування для термообробки тощо) дозволяє нам збільшити продуктивність, одночасно дотримуючи якість і повторюваність виробів.

Поєднуючи досвід і виробничі технології, якість і цінову привабливість, наші інструменти одержали визнання як в Українi, так і в країнах Східної та Західної Європи.

Представляючи інформацію про нашу фірму на цьому сайті, ми сподіваємося на спільну плідну і взаємовигідну співпрацю. Зі свого боку прикладемо максимум зусиль для якісного і професійного виконання Ваших замовлень.

Скористайтеся можливостями, що пропонує "JUCO" !

Різноманітний асортимент і висока якість нашої продукції дозволить Вам оптимально підібрати інструмент, відповідно до виду виконуваних робіт.