Зворотній звязок
Зворотній звязок
ДонМет

Третє жовтня 1990 завод "Донмет" вважає днем свого народження. Але  історія заводу автогенного обладнання "Донмет" починається з 1988 року, коли в Краматорську групою молодих ентузіастів було створено проектно-дослідний кооператив "Гост-88", який водночас працював над розробкою та виготовленням автогенного обладнання, і вже 3 жовтня 1990 року було зареєстровано підприємство під назвою "Донмет".

До 1996 року виробнича база "Донмет" розташовувалась у трьох орендованих приміщеннях міста. При цьому час від часу доводилося здійснювати переїзди разом з технологічним обладнанням з одного приміщення до іншого. У той час виготовлялися поодинокі екземляри унікальних різаків на індивідуальне замовлення. Маючи величезне бажання, невеликий виробничий та науковий досвід, керівництво заводу ухвалює рішення про залучення коштів на будівництво сучасного заводу газополуменевого обладнання. Це будівництво було розпочато в 1993 році, а восени 1996 року завод з усім технологічним обладнанням переїхав до наново відбудованих корпусів.

При цьому практично заново було створено виробничо-технічну базу підприємства. Були закуплені нові верстати, в тому числі верстати-автомати і верстати з числовим програмним управлінням, що дозволило заводу налагодити серійне виробництво різаків РГР-100 (дідусь легендарної "Сотки") і пальників Г2. Надалі конструктори, технологи і робітники заводу розробили і випустили автогенне обладнання, яке відповідало вимогам споживачів за критерієм якість-ціна. Причому якість -  на першому місці!

Сьогодні завод «Донмет» - провідний  виробник сертифікованого обладнання для газополуменевого різання, зварювання, паяння та нагрівання металів й інших матеріалів в Україні.

Колектив заводу, який зараз налічує більше ніж 260 осіб, постійно, з року в рік,  працює над підвищенням економічності, безпеки, довговічності, зручності в експлуатації продукціі, що випускається.

На сьогодні номенклатура виробів нараховує більше ніж 100 різних найменувань і щороку поповнюється 5 - 10 найменуваннями. Продукція заводу постачається споживачам України, Росії, Білорусі, Молдови, країн Балтії, Грузії, Азербайджану, Казахстану, Узбекистану, Туркменістану, Киргизстану, Болгарії та Румунії. Завод забезпечує гарантійний ремонт обладнання, що випускається, протягом 2 років з дня введення в експлуатацію.