Зворотній звязок
Зворотній звязок
CRH

Наша місія та цінності

Компанія CRH — це довгостроковий та відповідальний партнер, який цінує і поважає своїх працівників, працівників підрядних організацій, клієнтів та партнерів, несе соціальну відповідальність перед суспільством та державою, застосовуючи найкращі світові практики ведення бізнесу.

Здоров’я та безпека

Безпека є основним пріоритетом групи CRH  у всьому світі. Компанія відповідально дотримується законодавства та усіх правил галузі, аби постійно покращувати здоров’я та безпеку не лише своїх працівників, а й їх родин, друзів, клієнтів та партнерів.

Охорона навколишнього середовища та боротьба зі зміною клімату

Компанія дбає про навколишнє середовище, постійно інвестуючи в нове обладнання на підприємствах, таким чином не лише покращуючи та вдосконалюючи технологію власного виробництва, а й мінімізуючи шкідливі викиди від роботи підприємств у повітря (наприклад, перехід на сухий спосіб виробництва цементу на АТ «Подільський цемент»).

Група  CRH докладає зусиль і до боротьби зі зміною клімату, а тому надає перевагу використанню залізничних шляхів замість автомобільних, повторному використанню відходів виробництва, використанню сировини та палива з нейтральним вмістом вуглецю.

Чесне ведення бізнесу

Компанія CRH проводить політику чесного бізнесу та абсолютної відповідності до законодавства, а також закликає усіх своїх партнерів дотримуватися корпоративного Кодексу ділової поведінки.

Розвиток людей

Компанія гарантує можливість розвитку та навчання усім без винятку працівникам, незалежно від віку, статі, релігійних вподобань тощо. Кожен має право навчатися і рости як особистість та професіонал у своїй галузі.

 Орієнтація на клієнта

Першочергове завдання компанії у співпраці з людьми — це задоволення потреб клієнтів, орієнтація під потреби клієнтів. Основний принцип роботи: наші клієнти — це наші партнери, до яких ми повинні прислуховуватися, чути їх потреби та прагнути їх задовільнити. Завдяки цьому ми отримуємо вірних друзів на багато років.

Співпраця з громадами та іншими зацікавленими сторонами

Компанія CRH є невід'ємною частиною суспільства, в якому  працює, а тому безперечно дотримується основних принципів корпоративної соціальної відповідальності та стабільно впроваджує різноманітні ініціативи в галузі безпеки й здоров’я, охорони навколишнього середовища та освіти.