Зворотній звязок
Зворотній звязок
Сенко

ПП СенКо, засноване у 2005, створювалось для розробки, виробництва і реалізації засобів охоронно-пожежної сигналізації. З моменту створення ми зарекомендували себе на ринку як виробник широкого асортименту звукових та світло-звукових оповіщувачів, вказівників виходу і джерел неперервного живлення.

Продукція орієнтована на широке коло споживачів. Світлові, звукові та світло-звукові оповіщувачі застосовуються в охоронній, пожежній та газовій сигналізації з монтажем як всередині, так і зовні приміщення. Наші спеціалізовані вироби використовуються в системах автоматики та оповіщення, зокрема, на залізничних переїздах, в ліфтах та на автоматизованих лініях виробництва. Вся продукція випускається на основі технічних умов. Якість наших виробів підтверджена сертифікатами.

Ми постійно підтримуємо на складі запас готової продукції, що дозволяє оперативно виконувати замовлення і відвантажувати продукцію протягом 1-3 днів. Нашу продукцію купують по всіх регіонах України. Для зручності клієнтів, ми маємо регіональних представників у Дніпропетровську, Запоріжжі, Львові, Миколаєві.

З 2007 року ми почали виробництво засобів гучного зв'язку, переговорних пристроїв та пристроїв мовного сповіщення, у тому числі і на транспорті. Також ми виробляємо спеціальні звукові пристрої для привертання та посилення уваги пішоходів на переходах і додаткової орієнтації в умовах міської інфраструктури.