Зворотній звязок
Зворотній звязок
KSM Lubes

ТОВ «КСМ-Протек» - один з провідних виробників мастильних матеріалів в Україні. Компанія випускає масла, мастила, охолоджуючі рідини, омивачі автомобільного скла та іншу автохімію.
Завод розташований в 25 км від Києва. Річна потужність: до 40 000 тонн готової продукції. Асортимент: понад 1500 найменувань.
Продукція випускається як під власними торговими марками (6 брендів), так і за програмами співробітництва Private Label (більше 20-ти брендів). У наших продуктах використовується європейська сировина, присадки і упаковка.
Продукція реалізується як в Україні, так і на експорт через своїх дистриб'юторів (більше 20-ти країн СНД, Європи, Близького Сходу, Південно-Східної Азії і Північної Африки).
Серед наших промислових клієнтів: Енергоатом, Укрзалізниця, Укрнафта, Укртрансгаз, Укргазвидобування, ГЗК, кар'єри, завод Ковальська, Управління Промислових Підприємств, порти України, автотранспортні і промислові підприємства, СТО та автомагазини.
Ми виробляємо як серійну продукцію під своїми брендами, так і продукцію за специфікаціями замовника під конкретну техніку.
Супровід роботи мастильно матеріалу за допомогою лабораторного сервісу OilDoctor дозволяє збільшити ефективність роботи і уникнути позапланових простоїв.