Зворотній звязок
Зворотній звязок
КБП

ТМ КБП_UA - молода динамічно розвивається виробнича компанія.

Висока якість, новий погляд на організацію виробництва, сміливі рішення і обов'язковість ставлять нас в один ряд з провідними компаніями в нашій галузі. Але є і те, що наше підприємство помітно відрізняє від інших, а саме: цілеспрямованість і відповідальність.

 

Власне виробництво, наявність складських приміщень і транспорту дозволяють нам в найкоротші терміни здійснити поставку нашої продукції в Дніпропетровській області. А розвинена логістична мережа доставить наш товар в усі куточки України і за її межі. Менеджери компанії ТМ КБП_UA забезпечать індивідуальний підхід і гнучку систему знижок кожного клієнта.

 

Ми Ваші кращі постачальники тому, що:

     - виробляємо конкурентоспроможну продукцію;

     - у нас якісний сервіс і низькі ціни;

     - ми надійні професійні партнери;

     - наші пріоритети - взаємоповага і чесність.

 

Звернувшись до наших менеджерів, ви отримаєте вичерпну консультацію по всій номенклатурі продукції, яку випускає наш завод. Ми готові виконати замовлення будь-якої складності і точно в строк доставити вам на виробництво. Для нас не має значення: оптовий ви покупець або роздрібний, - співробітники нашої компанії однаково відповідально поставляться до роботи.

 

Компанія ТМ КБП_UA сформує замовлення і доставить продукцію відповідно до умов INCOTERMS в мінімальні терміни. Надасть послуги митного брокера. Для підприємств серійного виробництва ми готові зарезервувати вказаний запас продукції.

 

Ми мало говоримо і багато робимо. Сьогодні ми зацікавлені в розвитку регіональних і міжнародних зв'язків. Запрошуємо до співпраці всі зацікавлені підприємства та організації!