Зворотній звязок
Зворотній звязок
Eurotrade

Компанія «Євротрейд» на ринку з 2002 року.
         Компанія займається оптовими продажами широкого асортименту світлотехніки за доступними цінами, що робить нас вигідним партнером для будь-якої компанії, що спеціалізується на продажах світлотехнічної продукції.
         У 2003 році ми створили власну торгову марку «ULTRALIGHT», яка завоювала велику популярність серед українських споживачів. Це стало можливим завдяки тісній співпраці безпосередньо з заводами - виробниками, впровадження системи багаторівневого контролю якості, а також широкому асортименту продукції, що поставляється.
Про компанію
У 2011 році відкрито ще один напрямок бізнесу компанії - виробництво. Ми створили підприємство з виробництва настінно - стельових світильників. Виробничі потужності дозволяють випускати широкий асортимент декоративних світильників, бра, підвісних світильників і люстр. Ця продукція представлена ​​на ринку під торговою маркою «ДЕКОРА».
Високотехнологічне, енергозберігаюче обладнання і технології, в поєднанні з якісним українським сировиною і кваліфікованими кадрами, дозволяють випускати продукцію європейської якості за конкурентними українськими цінами. Про це свідчить високий попит на продукцію «ДЕКОРА» на внутрішньому ринку, що постійно розширюється асортимент і успішний експорт світильників в країни СНД і Східної Європи.
         «Eurotrade» є офіційним дистриб'ютором відомих світових брендів «LUSTERLICHT», «LUTEC» та інших.
Нас вибирають як надійного постачальника найбільші національні та міжнародні мережі будівельних гіпермаркетів «Епіцентр», «Нова Лінія», «Олді», «Ашан», «Leroy merlin».
Ми співпрацюємо безпосередньо з фабриками-виробниками світильників, що дозволяє контролювати якість продукції і пропонувати найдоступніші ціни без посередників.
         У нашій компанії є свій офіс в Китаї, в якому працюють українські фахівці, які контролюють якість продукції, що закуповується і своєчасність виконання замовлень виробництвом. Також це дозволяє проводити постійний моніторинг та адекватно реагувати на всі зміни, що відбуваються на світовому ринку світлотехніки.
         Активно взаємодіючи з найбільшими службами доставки, компанія також має власну логістику, що забезпечує можливість поставок нашої продукції в найвіддаленіші куточки нашої країни. Доставка товару здійснюється по всій Україні. Щотижня машини компанії безкоштовно доставляють замовлення в усі регіони України.

Наявність представництв зі складами і дилерів у багатьох обласних центрах, дозволяє оперативно реагувати на запити
 і швидко доставляти продукцію клієнтам.
         Гнучкий підхід в роботі з кожним клієнтом дозволяє сформувати максимально вигідні умови співпраці. Крім цього, існують бонусні програми для постійних покупців, проводяться регулярні акції для всіх клієнтів компанії.
         «Євротрейд» організовує щорічні зустрічі дилерів, допомагає проводити навчання торгового персоналу клієнтів. Ми цінуємо партнерські і довірчі відносини і всіляко підтримуємо взаємовигідне співробітництво.
       Система внутрішнього навчання дозволяє забезпечити високий рівень технічних знань персоналу. Крім цього, співробітники компанії регулярно проходять навчання в провідних тренінгових компаніях країни.
         Вищевикладені факти, в комплексі з успішною стратегією розвитку компанії, дозволяють з оптимізмом дивитися в майбутнє, тому що "МИ РОБИМО ЖИТТЯ СВІТЛІШЕ".