Зворотній звязок
Зворотній звязок
ЕЛЕКТРОН-Т

Науково - виробниче підприємство "Електрон-Т" - спеціалізоване підприємство з розробки та виготовлення різноманітних трубчатих електронагрівачів для промислового обладнання, електропобутових приладів, рухомого складу залізниці, комплектації товарів народного споживання, медичного обладнання, а також електроконфорок чавунних для побутових електроплит і електропліток і електронфорок для плит підприємств громадського харчування і ремкомплектів до них.
Технологічні процеси виготовлення трубчастих електронагрівачів і електроконфорок враховують досвід кращих світових фірм в даному виробництві.
Більш ніж 40 річний досвід успішної роботи підприємства і високий попит на його продукцію, як в Україні, так і за її межами, обумовлені постійним впровадженням сучасного, нового високопродуктивного технологічного обладнання всесвітньо відомих фірм «KANTHAL MACHINERY AB» (Швеція), CSMspa (Італія) , OAKLEY INDUSRIES (США), EIKA (Іспанія). Модернізація виробництва, постійне поліпшення якості розширенням асортименту продукції, підвищення кваліфікації персоналу, впровадження у виробництво сучасних інженерно - конструкторських розробок дозволяють виробляти продукцію високої якості на рівні світових зразків.
Для виготовлення електронагрівальних та електроконфорок використовуються матеріали, як вітчизняного виробництва, а також імпортних матеріалів з Великобританії, Італії, Німеччини, Швеції, Чехії.