Зворотній звязок
Зворотній звязок
Каталог Каталог

Окуляри зварювальника

Сортувати:
На сторінку:

Яку модель окулярів для зварювання придбати

Окуляри захисні для зварювальника - обов'язковий індивідуальний засіб безпеки, який є необхідністю в небезпечних для здоров'я виробничих умовах. Людські очі чутливі не тільки до хімічного впливу, але і світла. При використанні апарату виділяється несприятливе по спектральному складу випромінювання. Ультрафіолетові промені можуть залишити опіки, наслідки яких можуть призвести до втрати зору. Саме тому для робочої діяльності знадобиться придбати окуляри зварювальника.

Основні різновиди

Вибирати потрібно виходячи з обсягу роботи, а також ступеню негативного впливу УФ світіння та інших дрібних частинок на сітківку. На ринку представлено три поширені варіанти.

Звичайні не прилеглі

Базові на 3 мм з тонуванням або без. Купити окуляри зварювальні можна для промислових масштабів, при яких людина не потребує підвищеного рівня захисту від несприятливого світла та інших частинок. Вони є стандартною моделлю, яка обладнана спеціальними бурштиновими лінзами. Завдяки чому блокується синій колір, що згубно впливає на зір.

Обтягуючі

Вони щільно прилягають до шкіри навколо очей. Такі окуляри захисні для зварювальника за ціною дорожче, ніж стандартні. Для їх виготовлення використовують різні види селективності скла-фільтрів, які відрізняються ступенем затемненості. Встановлене скло виконує роль світлофільтрів, які мають різні властивості і ступені захисту. Їх головне завдання полягає в обмеженні шкідливих променів, виключення їх прямого попадання на сітківку різних видів електромагнітного випромінювання. Їх вибирають залежно від специфіки діяльності: на відкритій місцевості, при використанні високої, середньої інтенсивності. Купувати окуляри для зварювальника потрібно виходячи з коректно проаналізованих завдань і умов праці. Додатковим бонусом до наведеного прикладу буде відкидне скло.

Хамелеони

Дані окуляри зварювальні купують для закритого інтенсивного виробництва, при якому робота з апаратом проходить на високій потужності. Свою назву вони отримали завдяки застосуванню селективних оптичних пристроїв. Вони підлаштовуються під виробничу ситуацію, автоматично затемняються і регулюють рівень впливу на рогівку ультрафіолетового та інфрачервоного опромінення. Однією з найбільш значущих характеристик для окулярів захисних зварювальних "хамелеон" є швидке переключення світлофільтру, під час "першої веселки". Саме при включенні відбувається найзначніше осліплення, оскільки очі ще не звикли до яскравого світла. Завдяки механічної системі відбувається моментальне і максимальне затемнення, що рятує від тимчасового засліплення.

Основні критерії безпомилкового вибору

Вірний вибір залежить від наступних критеріїв, на які слід звернути свою увагу перед купівлею:

  • Від чого саме потрібен захист: УФ хвиль, хімічного газу або пари, мікрочастинок та інше.
  • Жорсткість і гнучкість матеріалу.
  • Наявність додаткової вентиляції.
  • Потужність і тип обладнання.
  • Місцевість, де здійснюється промисловий процес.
  • Швидкість автоматичного затемнення.
  • Товщина скла.

Придбати за хорошою ціною зварювальні окуляри для робіт можна у нас. Ми пропонуємо широкий асортимент і хорошу якість. Крім того, кожен товар має справжній сертифікат від виробника. Також з нами можна зв'язатися для безкоштовної консультації. Ми підберемо необхідний товар, який буде відповідати всім заявленим вимогам і параметрам експлуатації.